User history (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Settings
oc: Paramètres

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: E-mail address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Filters
oc: Filtres

en: User management
oc: Gestion dels utilizaires
