User history (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Settings
pl: Ustawienia

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: E-mail address
pl: Adres e-mail

en: Filters
pl: Filtry

en: to
pl: do

en: User management
pl: Zarządzanie użytkownikami

en: User History
pl: Historia użytkownika
