User history (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Settings
ru: Настройки

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: E-mail address
ru: E-mail адрес

en: Filters
ru: Фильтры

en: to
ru: до

en: User management
ru: Управление пользователями
