User history (6.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Settings
sl: Nastavitve

en: E-mail address
sl: Elektronski naslov

en: Filters
sl: Filtri

en: User management
sl: Upravljanje uporabnikov
