User history (6.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Settings
sq: Rregullimet

en: E-mail address
sq: E-mail adresa

en: Filters
sq: Filtrat

en: User management
sq: Manazhimi i përdoruesve
