User history (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Settings
sv: Inställningar

en: User ID
sv: Användar-ID

en: E-mail address
sv: E-postadress

en: Filters
sv: Filter

en: to
sv: till

en: User management
sv: Användare
