User history (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: E-mail address
ta: மின்னஞ்சல் முகவரி

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: User management
ta: பயனர் மேலாண்மை
