User history (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Settings
tr: Ayarlar

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: E-mail address
tr: E-posta adresi

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: User management
tr: Kullanıcı yönetimi
