User history (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Settings
uk: Налаштування

en: User ID
uk: ID користувача

en: E-mail address
uk: Адреса електронної пошти

en: Filters
uk: Фільтри

en: to
uk: до

en: User management
uk: Керування користувачами

en: Modification time
uk: Час модифікації

en: History ID
uk: Ідентифікатор історії
