User history (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: User ID
vi: ID người dùng

en: E-mail address
vi: Địa chỉ e-mail

en: Filters
vi: Các bộ lọc

en: User management
vi: Quản lý người dùng
