User history (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Settings
be: Налады

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: E-mail address
be: Адрас E-mail

en: Filters
be: Фільтры

en: User management
be: Кіраванне карыстальнікамі
