User history (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།
