User history (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Settings
es: Configuración

en: User ID
es: ID de Usuario

en: E-mail address
es: Dirección de correo electrónico

en: Filters
es: Filtros

en: to
es: a

en: User management
es: Administración de usuarios
