User history (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Settings
gl: Axustes

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: Filters
gl: Filtros

en: to
gl: a

en: User management
gl: Xestión de usuarios/as
