User history (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Settings
is: Stillingar

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: E-mail address
is: Netfang

en: Filters
is: Síur

en: User management
is: Notendaumsýsla
