User history (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Settings
ja: 設定

en: User ID
ja: ユーザーID

en: E-mail address
ja: メールアドレス

en: Filters
ja: フィルター

en: User management
ja: ユーザーの管理
