User history (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Settings
pt: Definições

en: User ID
pt: ID de utilizador

en: E-mail address
pt: Endereço de email

en: Filters
pt: Filtros

en: to
pt: a

en: User management
pt: Gestão de utilizadores
