User history (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Settings
ro: Setări

en: User ID
ro: ID utilizator

en: E-mail address
ro: Adresa de e-mail

en: Filters
ro: Filtre

en: User management
ro: Gestiune utilizator
