User history (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Settings
sk: Nastavenia

en: User ID
sk: ID používateľa

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: Filters
sk: Filtre

en: User management
sk: Správa používateľov
