User history (6.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Settings
te: అమరికలు

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: E-mail address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: User management
te: వాడుకరుల నిర్వహణ
