User history (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: E-mail address
th: อีเมล

en: Filters
th: ตัวกรอง

en: User management
th: จัดการผู้ใช้
