User Import (6.x-0.4) - en to gl translation catalogue (34 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: user
gl: usuario/a

en: Delete
gl: Borrar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Unsubscribe
gl: Darse de baixa

en: Available variables are:
gl: As variábeis dispoñíbeis son:

en: Test
gl: Proba

en: Message
gl: Mensaxe

en: Password
gl: Contrasinal

en: none
gl: ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: Save
gl: Gardar

en: username
gl: nome de usuario/a

en: Update
gl: Actualizar

en: Subscriptions
gl: Subscripcións

en: Continue
gl: Continuar

en: Configure
gl: Configurar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Files
gl: Ficheiros

en: file
gl: ficheiro

en: status
gl: estado

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Error
gl: Erro

en: Options
gl: Opcións

en: Contact
gl: Contacto

en: Save Settings
gl: Gardar axustes

en: no
gl: non

en: New user: %name %email.
gl: Novo usuario: %name %email.

en: Performance
gl: Rendemento

en: Message Subject
gl: Asunto da mensaxe

en: Profile
gl: Perfil
