User Import (6.x-0.4) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: Next
he: הבא

en: user
he: משתמש

en: Delete
he: מחיקה

en: Username
he: שם משתמש

en: Cancel
he: ביטול

en: Unsubscribe
he: בטל רישום

en: Available variables are:
he: המשתנים הזמינים הם:

en: Test
he: בדיקה

en: Message
he: הודעה

en: Password
he: סיסמה

en: none
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: Import
he: יבוא

en: Save
he: שמירה

en: username
he: כינוי

en: Update
he: עדכון

en: Subscriptions
he: מנויים

en: Continue
he: להמשיך

en: Configure
he: הגדרות

en: Email
he: דוא"ל

en: Default Settings
he: הגדרות ברירת מחדל

en: Files
he: קבצים

en: file
he: קובץ

en: status
he: מצב

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Error
he: שגיאה

en: Options
he: אפשרויות

en: Contact
he: יצירת קשר

en: no
he: לא

en: New user: %name %email.
he: משתמש חדש: %name %email.

en: Roles
he: תפקידים

en: Performance
he: ביצועים

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Errors
he: שגיאות
