User Import (6.x-1.2) - en to eo translation catalogue (27 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: user
eo: uzanto

en: Delete
eo: Forigu

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Available variables are:
eo: Disponeblaj variabloj estas:

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Password
eo: Pasvorto

en: none
eo: neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: edit
eo: redakti

en: Import
eo: Importu

en: Save
eo: Konservu

en: username
eo: uzantnomo

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Configure
eo: Agordu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Files
eo: Dosieroj

en: file
eo: dosiero

en: status
eo: stato

en: Error
eo: Eraro

en: Contact
eo: Kontakto

en: New user: %name %email.
eo: Nova uzanto: %name %email.

en: Roles
eo: Roloj

en: Performance
eo: Rendimento

en: Profile
eo: Profilo
