User Import (6.x-1.3) - en to bo translation catalogue (28 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: none
bo: མེད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: file
bo: ཡིག་ཆ

en: status
bo: གནས་སྟངས

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: no
bo: མིན

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Performance
bo: ནུས་རྩལ

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད
