User Import (6.x-1.3) - en to el translation catalogue (34 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: user
el: χρήστης

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Unsubscribe
el: Διαγραφή συνδρομής

en: Available variables are:
el: Οι διαθέσιμες μεταβλητές είναι:

en: Test
el: Δοκιμή

en: Message
el: Μήνυμα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: none
el: κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: edit
el: επεξεργασία

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: username
el: όνομα λογαριασμού

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Subscriptions
el: Συνδρομές

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Files
el: Αρχεία

en: file
el: αρχείο

en: status
el: κατάσταση

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Error
el: Σφάλμα

en: Options
el: Επιλογές

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Save Settings
el: Αποθήκευση Ρυθμίσεων

en: no
el: όχι

en: New user: %name %email.
el: Νέος χρήστης: %name %email.

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Performance
el: Απόδοση

en: Plain Text
el: Απλό κείμενο

en: Profile
el: Προφίλ
