User Import (6.x-1.3) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: user
hy: օգտագործող

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: none
hy: ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: file
hy: ֆայլ

en: status
hy: կարգավիճակը

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Error
hy: Սխալ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: no
hy: ոչ

en: Roles
hy: Դերեր
