User Import (6.x-1.3) - en to kk translation catalogue (26 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: user
kk: пайдаланушы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Available variables are:
kk: Келесі ауыспалыларды қолдануға болады:

en: Test
kk: Тест

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: edit
kk: түзету

en: Import
kk: Импорт

en: Save
kk: Сақтау

en: username
kk: қолданушының аты

en: Update
kk: Жанарту

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Configure
kk: Баптау

en: file
kk: файл

en: status
kk: статусы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Error
kk: Қате

en: Contact
kk: Контакттау

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Performance
kk: Өнімділік

en: Profile
kk: Профиль
