User Import (6.x-1.2) - en to be translation catalogue (34 entries)

en: Next
be: Наступны

en: user
be: карыстальнік

en: Delete
be: Выдаліць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Unsubscribe
be: Адпісацца

en: Available variables are:
be: Даступныя зьменныя:

en: Test
be: Тэст

en: Message
be: Паведамленне

en: Password
be: Пароль

en: none
be: няма

en: Settings
be: Налады

en: edit
be: рэдагаваць

en: Import
be: Імпарт

en: Save
be: Захаваць

en: username
be: імя карыстальніка

en: Update
be: Абнавіць

en: Continue
be: Працягнуць

en: Configure
be: Правіць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Files
be: Файлы

en: Remove file
be: Выдаліць файл

en: file
be: файл

en: status
be: статус

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Error
be: Памылка

en: Options
be: Налады

en: Contact
be: Кантакт

en: no
be: не

en: New user: %name %email.
be: Новы карыстальнік: %name %email.

en: File '%old_filename' was deleted.
be: Файл '%old_filename' выдалены.

en: Roles
be: Ролі

en: Performance
be: Прадукцыйнасць

en: Profile
be: Профіль
