User Import (6.x-2.2) - en to ast translation catalogue (29 entries)

en: user
ast: usuariu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Available variables are:
ast: Las variables válidas son:

en: Test
ast: Preba

en: Message
ast: Mensax

en: Password
ast: Clave

en: none
ast: nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: edit
ast: editar

en: Import
ast: Importar

en: Save
ast: Guardar

en: username
ast: nome d'usuariu

en: Update
ast: Anovar

en: Continue
ast: Siguir

en: Configure
ast: Configurar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Files
ast: Ficheros

en: file
ast: ficheru

en: status
ast: estáu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Error
ast: Fallu

en: Options
ast: Opciones

en: Contact
ast: Contautu

en: no
ast: non

en: New user: %name %email.
ast: Usuariu nuevu: %name %email.

en: Performance
ast: Rendimientu

en: Profile
ast: Perfil
