User Import (6.x-2.2) - en to km translation catalogue (31 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Delete
km: លុប

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Available variables are:
km: អថេរ​ដែល​អាច​ប្រើ​បាន​មាន ៖

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Message
km: សារ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: none
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Import
km: នាំចូល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: username
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Continue
km: បន្ត

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Files
km: ឯកសារ

en: file
km: ឯកសារ​

en: status
km: ស្ថានភាព

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Error
km: កំហុស

en: Options
km: ជម្រើស

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: no
km: ទេ

en: New user: %name %email.
km: អ្នក​ប្រើ​ថ្មី​ ៖ %name %email ។

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Performance
km: ដំណើរការ

en: Profile
km: ទម្រង់
