User Import (6.x-2.4) - en to af translation catalogue (26 entries)

en: Next
af: Volgende

en: user
af: gebruiker

en: Delete
af: Vee uit

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Unsubscribe
af: Beëindig intekenaarskap

en: Available variables are:
af: Beskikbare veranderlikes is:

en: Test
af: Toets

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: none
af: geen

en: Settings
af: Verstellings

en: edit
af: redigeer

en: Import
af: Voer in

en: Save
af: Stoor

en: username
af: gebruikersnaam

en: Update
af: Dateer op

en: Continue
af: Gaan voort

en: Configure
af: Verstel

en: Error
af: Fout

en: Options
af: Opsies

en: Contact
af: Kontak

en: New user: %name %email.
af: Nuwe gebruiker: %name %email.

en: Roles
af: Rolle

en: Performance
af: Werkverrigting

en: Profile
af: Profiel
