User Import (6.x-2.4) - en to dz translation catalogue (24 entries)

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Available variables are:
dz: འཐོབ་ཚུགས་པའི་  འགྱུར་ཅན་ཚུ:

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: file
dz: ཡིག་སྣོད།

en: status
dz: གནས་ཚད་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: New user: %name %email.
dz: ལག་ལེན་པ་གསརཔ་:%name %email.

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Performance
dz: ལཱ་ཤུལ་

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་
