User Import (6.x-2.4) - en to ku translation catalogue (29 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Unsubscribe
ku: سڕینەوەی بەشداری

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Message
ku: پەیام

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: none
ku: هیچ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Import
ku: هاوردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: username
ku: ناوی چوونەژوورەوە

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Email
ku: ئیمێل

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: file
ku: په‌ڕگه‌

en: status
ku: ڕەوش

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Error
ku: هەڵە

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: no
ku: نەخێر

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Performance
ku: ئەرک بەجێهێنان

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی
