User Import (6.x-2.4) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: user
se: geavaheaddji

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Cancel
se: Hilggo

en: Password
se: Beassansátni

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: username
se: geavahannamma

en: Update
se: Ođasmahte
