User Import (6.x-3.0-beta1) - en to bg translation catalogue (34 entries)

en: Next
bg: Още

en: user
bg: потребител

en: Delete
bg: Изтриване

en: Username
bg: Потребителско име

en: Cancel
bg: Отмени

en: Unsubscribe
bg: Прекрати абонамента

en: Available variables are:
bg: Достъпните променливи са:

en: Test
bg: Тест

en: Message
bg: Съобщение

en: Password
bg: Парола

en: none
bg: не

en: Settings
bg: Настройки

en: edit
bg: редактирай

en: Import
bg: Импортирай

en: Save
bg: Запази

en: username
bg: потребителско име

en: Update
bg: Промени

en: Subscriptions
bg: Абонаменти

en: Continue
bg: Продължи

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Email
bg: Е-поща

en: file
bg: файл

en: status
bg: състояние

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Error
bg: Грешка

en: Options
bg: Параметри

en: Contact
bg: Контакт

en: no
bg: не

en: New user: %name %email.
bg: Нов потребител: %name %email.

en: Roles
bg: Роли

en: Location
bg: Местоположение

en: Performance
bg: Производителност

en: Profile
bg: Профил

en: Subscribed
bg: Абонирани потребители
