User Import (6.x-3.0-beta1) - en to fi translation catalogue (41 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: user
fi: käyttäjä

en: Delete
fi: Poista

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Unsubscribe
fi: Peru tilaus

en: Available variables are:
fi: Mahdolliset muuttujat ovat:

en: Test
fi: Testi

en: Message
fi: Viesti

en: Password
fi: Salasana

en: none
fi: ei yhtään

en: Settings
fi: Asetukset

en: edit
fi: muokkaa

en: Import
fi: Tuo

en: Save
fi: Tallenna

en: username
fi: käyttäjätunnus

en: Update
fi: Päivitys

en: Subscriptions
fi: Tilaukset

en: Continue
fi: Jatka

en: Configure
fi: Määrittele

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Default Settings
fi: Oletusasetukset

en: Maximum file size: !size MB.
fi: Enimmäistiedostokoko: !size Mt.

en: Files
fi: Tiedostot

en: Remove file
fi: Poista tiedosto

en: file
fi: tiedosto

en: status
fi: tila

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Error
fi: Virhe

en: Options
fi: Valinnat

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: no
fi: ei

en: New user: %name %email.
fi: Uusi käyttäjä: %name %email.

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Location
fi: Sijainti

en: Performance
fi: Suorituskyky

en: Profile
fi: Profiili

en: Delimiter
fi: Rajoitin

en: Subscribed
fi: Tilaus

en: Errors
fi: Virheet
