User Import (6.x-3.0-beta2) - en to da translation catalogue (45 entries)

en: Next
da: Næste

en: user
da: bruger

en: Delete
da: Slet

en: Username
da: Brugernavn

en: Cancel
da: Annullér

en: Unsubscribe
da: Opsig abonnement

en: Available variables are:
da: Tilgængelige variable er:

en: Message
da: Meddelelse

en: Password
da: Adgangskode

en: none
da: ingen

en: Settings
da: Indstillinger

en: edit
da: redigér

en: Import
da: Importér

en: Save
da: Gem

en: username
da: brugernavn

en: Update
da: Opdatér

en: Subscriptions
da: Abonnementer

en: Continue
da: Fortsæt

en: Configure
da: Konfigurér

en: Email
da: E-mail

en: Default Settings
da: Standard indstillinger

en: CSV File
da: CSV-fil

en: Files
da: Filer

en: Remove file
da: Fjern fil

en: Save As New
da: Gem som ny

en: file
da: fil

en: Email Address
da: E-mail-adresse

en: User ID
da: Bruger ID

en: Error
da: Fejl

en: Options
da: Valg

en: Contact
da: Kontakt

en: Send Email
da: Send e-mail

en: Save Settings
da: Gem indstillinger

en: Create New
da: Opret ny

en: no
da: nej

en: New user: %name %email.
da: Ny bruger: %name %email.

en: Roles
da: Roller

en: Location
da: Lokation

en: Performance
da: Ydelse

en: Message Subject
da: Emne

en: Plain Text
da: Ren tekst

en: Profile
da: Profil

en: Delimiter
da: Afgrænser

en: Subscribed
da: Tilmeldt

en: Errors
da: Fejl
