User Import (6.x-3.0-beta2) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: user
os: архайæг

en: Delete
os: Аппар

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Cancel
os: Аппар

en: Test
os: Тест

en: Message
os: Хъусинаг

en: none
os: нæй

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Import
os: Импорт

en: Save
os: Ныффысс

en: Update
os: Сног кæн
