User Import (6.x-3.0-beta2) - en to uk translation catalogue (97 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: user
uk: користувач

en: Delete
uk: Видалити

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Unsubscribe
uk: Відписатися

en: Available variables are:
uk: Доступні змінні:

en: Test
uk: Тест

en: Message
uk: Повідомлення

en: Password
uk: Пароль

en: none
uk: немає

en: Settings
uk: Налаштування

en: edit
uk: редагувати

en: Import
uk: Імпортувати

en: Save
uk: Зберегти

en: username
uk: ім’я користувача

en: Update
uk: Оновити

en: Subscriptions
uk: Підписки

en: Continue
uk: Продовжити

en: Delete Import
uk: Видалити імпорт

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Maximum length of line
uk: Максимальна довжина рядка

en: Default Settings
uk: Базові налаштування

en: All usernames are OK.
uk: Всі імена користувачів - ОК.

en: Value must be a number.
uk: Значення має бути числом.

en: Value must be higher than 1000.
uk: Значення має перевищувати 1000.

en: Value must be lower than 1,000,000.
uk: Значення має бути меншим 1000000.

en: Browser Upload
uk: Відвантаження через браузер

en: CSV File
uk: Файл CSV

en: FTP Upload
uk: Відвантаження по FTP

en: Any files uploaded to the 'user_import' directory using FTP can be selected for import here. Useful if the import file is too large for upload via the browser.
uk: Будь-які файли, відвантажені в каталог 'user_import', використовуючи FTP може бути обрані для імпорту тут. Стане в нагоді, якщо файл імпорту занадто великий для відвантаження через браузер.

en: Files
uk: Файли

en: -- none --
uk: -- жодного --

en: Saved Settings
uk: Збережені налаштування

en: Select if you want to use a previously saved set of settings.
uk: Виберіть, якщо ви хочете використовувати раніше збережений набір налаштувань.

en: Remove file
uk: Видалити файл

en: Save As New
uk: Зберегти як Новий

en: Database fields can only be matched to one column of the csv file.
uk: Поле бази даних можна зіставити тільки з однією колонкою файлу CSV.

en: Tested
uk: Перевірено

en: Imported
uk: Імпортовано

en: importable
uk: доступне для імпорту

en: imported
uk: імпортовано

en: file
uk: файл

en: started
uk: запущено

en: processed
uk: оброблено

en: errors
uk: помилки

en: status
uk: стан

en: Continue Processing
uk: Продовжити обробку

en: Drupal fields
uk: Поля Drupal

en: Import Errors
uk: Помилки імпортування

en: <strong>CSV File:</strong> %file
uk: <strong>Файл CSV:</strong> %file

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: User ID
uk: ID користувача

en: Error
uk: Помилка

en: Use Different CSV File
uk: Використовувати інший файл CSV

en: Uploaded file
uk: Відвантажений файл

en: Options
uk: Опції

en: Ignore First Line
uk: Ігнорувати перший рядок

en: Contact
uk: Контакт

en: Send Email
uk: Надіслати лист

en: Username Space
uk: Місце для імені користувача

en: Email Message
uk: Надіслати листа

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: Settings Name
uk: Назва налаштувань

en: Name to identify these settings by.
uk: Назва для ідентифікації цих налаштувань.

en: Create New
uk: Створити нову

en: no
uk: ні

en: New user: %name %email.
uk: Новий користувач: %name %email.

en: File error: file '%old_filename' (%filename) could not be deleted.
uk: Помилка файла: файл '%old_filename' (%filename) неможливо видалити.

en: File '%old_filename' was deleted.
uk: Файл '%old_filename' було видалено.

en: Roles
uk: Ролі

en: Location
uk: Місце розташування

en: Performance
uk: Швидкодія

en: Message Subject
uk: Тема повідомлення

en: Email Format
uk: Формат електронного листа

en: Plain Text
uk: Простий текст

en: Profile
uk: Профіль

en: Delimiter
uk: Роздільник

en: Date field format
uk: Формат поля дати

en: Return
uk: Повернення

en: File Settings
uk: Параметри файла

en: Subscribed
uk: Підписано

en: Errors
uk: Помилки

en: Update Existing Users
uk: Оновити наявних користувачв

en: Replace Data
uk: Замінити дані

en: Add Data
uk: Додати дані

en: <strong>Errors:</strong> !total
uk: <strong>Помилок:</strong> !total

en: Roles to give imported users.
uk: Ролі, що призначаються імпортованим користувачам.

en: Data (matched to fields) for user that failed to import due to error.
uk: Дані (що відповідають полям) для користувачів, яких не вдалося імпортувати внаслідок помилки.

en: User accounts will not be visible to other users until their owner logs in. Select this option to make all imported user accounts visible. <strong>Note - one time login links in welcome emails will no longer work if this option is enabled.</strong>
uk: Облікові записи користувачів не буде видно іншим користувачам, поки їх власник не авторизується. Виберіть цей параметр, щоб зробити всі імпортовані облікові записи видимими.  <strong>Примітка. Якщо цей параметр увімкнено, вітальні листи з одноразовими посиланнями для входу більше не працюватимуть.</strong>

en: Content Profile
uk: Вміст профілю

en: Create imported role(s) that are not found and assign it to the user, in addition to any role(s) selected above. Warning: incorrect roles will be created if the incoming data includes typos.
uk: Створити імпортовані ролі, які не знайдені і призначення їх  його користувачеві, на додаток до будь-яких ролей, обраних вище. Увага: якщо вхідні дані містять помилки, тоді будуть створені неправильні ролі.

en: File column delimiter
uk: Роздільник колонки файла

en: The column delimiter for the file. Use '/t' for Tab.
uk: Роздільник колонки для файла. Для табуляції використовуйте "/t".

en: Invalid country
uk: Неприпустима країна

en: Profile Settings
uk: Налаштування профілю
