User Import (6.x-4.0) - en to ar translation catalogue (38 entries)

en: Next
ar: التالي

en: user
ar: مستخدم

en: Delete
ar: حذف

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Unsubscribe
ar: الغ الاشتراك

en: Available variables are:
ar: المتغيرات المتاحة:

en: Test
ar: الاختبار

en: Message
ar: الرسالة

en: Password
ar: كلمة المرور

en: none
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: Import
ar: استيراد

en: Save
ar: حفظ

en: username
ar: اسم المستخدم

en: Update
ar: تحديث

en: Subscriptions
ar: الاشتراكات

en: Continue
ar: متابعة

en: Configure
ar: ضبط

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Files
ar: الملفات

en: file
ar: ملف

en: status
ar: الحالة

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Error
ar: خطأ

en: Options
ar: الخيارات

en: Contact
ar: اتصل

en: no
ar: لا

en: New user: %name %email.
ar: مستخدم جديد: %name %email.

en: Roles
ar: الأدوار

en: Location
ar: الموضع

en: Performance
ar: الأداء

en: Message Subject
ar: موضوع الرسالة

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Delimiter
ar: مُحَدِد

en: Subscribed
ar: مشترك

en: Errors
ar: اخطاء
