User Import (6.x-4.0) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: user
lt: narys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: Available variables are:
lt: Galima naudoti tokius kintamuosius:

en: Test
lt: Testas

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: none
lt: joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: username
lt: registracijos vardas

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Subscriptions
lt: Prenumeratoriai

en: Continue
lt: Tęsti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Files
lt: Failai

en: file
lt: failas

en: status
lt: būsena

en: Drupal fields
lt: Drupal laukai

en: User ID
lt: Nario ID

en: Error
lt: Klaida

en: Options
lt: Nustatymai

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: no
lt: ne

en: New user: %name %email.
lt: Naujas narys: %name %email.

en: Roles
lt: Rolės

en: Location
lt: Vieta

en: Performance
lt: Veikimas

en: Profile
lt: Profilis

en: Delimiter
lt: Skyriklis

en: Errors
lt: Klaidos

en: Content Profile
lt: Turinio Profilis
