User Import (6.x-4.0) - en to nl translation catalogue (177 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: user
nl: gebruiker

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Unsubscribe
nl: Uitschrijven

en: Available variables are:
nl: Beschikbare variabelen zijn:

en: Message
nl: Bericht

en: Password
nl: Wachtwoord

en: none
nl: geen

en: Settings
nl: Instellingen

en: edit
nl: bewerken

en: Import
nl: Importeren

en: Save
nl: Opslaan

en: username
nl: gebruikersnaam

en: Update
nl: Bijwerken

en: Subscriptions
nl: Abonnementen

en: List Imports
nl: Imports weergeven

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Delete Import
nl: Import verwijderen

en: Configure
nl: Instellen

en: Email
nl: E-mail

en: Maximum Users/Process
nl: Maximum aantal gebruikers per batch

en: Maximum number of users to import each time the file is processed, useful for controling the rate at which emails are sent out.
nl: Maximum aantal gebruikers dat wordt geïmporteerd elke keer dat het bestand wordt verwerkt. Nuttig voor het regelen van de snelheid waarmee e-mails worden verzonden.

en: Maximum length of line
nl: Maximumlengte van de regel

en: The default is set at 1,000 characters, if a line in your csv is longer than this you should set a higher maximum here. Setting higher maximums will slow down imports.
nl: De standaard is vastgesteld op 1.000 tekens. Als een regel in uw csv-bestand langer is, moet u hier een hoger maximum instellen. Hogere maxima zullen de import vertragen.

en: Settings Templates
nl: Template-instellingen

en: Default Settings
nl: Standaardinstellingen

en: Select if you want to use a previously saved set of settings as default for all imports.
nl: Selecteer deze optie als u gebruik wilt maken van eerder opgeslagen instellingen als standaard voor alle imports.

en: Delete Templates
nl: Templates verwijderen

en: All usernames are OK.
nl: Alle gebruikersnamen zijn OK.

en: Value should be at least 10.
nl: Waarde moet tenminste 10 zijn.

en: Value must be a number.
nl: Waarde moet een getal zijn.

en: Value must be higher than 1000.
nl: Waarde moet groter dan 1000 zijn.

en: Value must be lower than 1,000,000.
nl: Waarde moet kleiner dan 1.000.000 zijn.

en: Settings templates deleted: @deleted
nl: Instellingen templates verwijderd: @deleted

en: Configuration settings have been saved.
nl: Configuratie-instellingen zijn bewaard.

en: Upload a CSV file.
nl: Upload een CSV-bestand.

en: CSV File
nl: CSV-bestand

en: Select the CSV file to be imported.
nl: Selecteer het te importeren CSV-bestand.

en: Any files uploaded to the 'user_import' directory using FTP can be selected for import here. Useful if the import file is too large for upload via the browser.
nl: Alle bestanden geüpload naar de map 'user_import' via FTP kunnen hier worden gekozen voor import. Handig als het importbestand te groot is om te uploaden via de browser.

en: Files
nl: Bestanden

en: -- none --
nl: -- geen --

en: Saved Settings
nl: Opgeslagen instellingen

en: Select if you want to use a previously saved set of settings.
nl: Selecteer dit als u wilt gebruik maken van een eerder opgeslagen reeks instellingen.

en: A file must be uploaded or selected from FTP updates.
nl: Een bestand moet geüpload of gekozen worden van de FTP-updates.

en: Remove file
nl: Verwijder bestand

en: Save As New
nl: Opslaan als nieuw

en: A name needs to be set to save this settings template.
nl: Een naam is vereist om deze instellingentemplate op te slaan.

en: Database fields can only be matched to one column of the csv file.
nl: Databasevelden kunnen alleen overeenkomen met één kolom van het CSV-bestand.

en: One column of the csv file must be set as the email address.
nl: Eén kolom van het CSV-bestand moet als het e-mailadres worden ingesteld.

en: Name of saved settings must be 25 characters or less.
nl: Naam van opgeslagen instellingen moet 25 karakters of minder zijn.

en: '%name' was saved as a settings template.
nl: '%name' is opgeslagen als een instellingen template.

en: '%name' settings template was updated.
nl: Instellingentemplate '%name' is bijgewerkt.

en: Tested
nl: Getest

en: Imported
nl: Geïmporteerd

en: importable
nl: importeerbaar

en: imported
nl: geïmporteerd

en: file
nl: bestand

en: started
nl: gestart

en: processed
nl: verwerkt

en: errors
nl: fouten

en: Continue Processing
nl: Verder verwerken

en: csv column
nl: CSV-kolom

en: Drupal fields
nl: Drupal-velden

en: abbreviate
nl: afkorten

en: Import Errors
nl: Importeer fouten

en: <strong>CSV File:</strong> %file
nl: <strong>CSV-bestand:</strong> %file

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Error
nl: Fout

en: Use Different CSV File
nl: Gebruik een ander CSV-bestand

en: Remove file to use a different file. All settings on this page will be deleted.
nl: Verwijder bestand om een ander bestand te gebruiken. Alle instellingen op deze pagina worden verwijderd.

en: Uploaded file
nl: Geüpload bestand

en: Options
nl: Opties

en: Ignore First Line
nl: Eerste regel negeren.

en: If the first line is the names of the data columns, set to ignore first line.
nl: Indien de eerste regel de namen van de kolommen bevat, selecteer dan 'Eerste regel negeren'.

en: Set each user's personal contact form to 'allowed'.
nl: Het persoonlijke contactformulier van iedere gebruiker op 'toegelaten' instellen.

en: Send Email
nl: E-mail versturen

en: Send email to users when their account is created.
nl: Stuur e-mail naar gebruikers als hun account is aangemaakt.

en: Username Space
nl: Spaties in gebruikersnaam

en: Include spaces in usernames, e.g. 'John' + 'Smith' => 'John Smith'.
nl: Voeg spaties toe in gebruikersnamen, bijv. 'John' + 'Smith' => 'John Smith'.

en: Activate Accounts
nl: Accounts activeren

en: Role Assign
nl: Roltoekenning

en: Email Message
nl: E-mailbericht

en: Customize the subject of the welcome e-mail, which is sent to imported members.
nl: Pas het onderwerp van de welkom-e-mail aan, die wordt verstuurd naar de geïmporteerde leden.

en: Customize the body of the welcome e-mail, which is sent to imported members.
nl: Pas de inhoud van de welkom-e-mail aan, die wordt verstuurd naar de geïmporteerde leden.

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Save settings for re-use on other imports.
nl: Instellingen opslaan voor hergebruik in andere imports.

en: Settings Name
nl: Instellingsnaam

en: Name to identify these settings by.
nl: Naam om deze instellingen te identificeren.

en: If changes have neen made to the settings since they where last saved you can update the saved template, or save them as a new template.
nl: Als er wijzigingen zijn aangebracht aan deze instellingen sinds zij laatst zijn opgeslagen, dan kunt u het opgeslagen template bijwerken of ze opslaan als een nieuw template.

en: Update '%name' settings template
nl: Instellingentemplate '%name' bijwerken

en: Create New
nl: Nieuwe aanmaken

en: Save as new settings template
nl: Als nieuwe instellingentemplate opslaan

en: no
nl: nee

en: Match columns in CSV file to profile fields, leave as '----' if there is no match.
nl: Kolommen in het CSV-bestand matchen met de profielvelden. Ongewijzigd laten ('----') indien er geen match is.

en: The Username will be built from CSV columns in the order selected.
nl: De gebruikersnaam zal worden opgebouwd aan de hand van CSV-kolommen in de geselecteerde volgorde.

en: Abbreviate
nl: Afkorten

en: Use the first letter of a field in uppercase for the Username, e.g. 'john' -> 'J'.
nl: Gebruik de eerste letter van een veld als hoofdletter voor de Gebruikersnaam, b.v. 'john' ->'J'.

en: If no CSV fields are selected, the Username will be randomly generated.
nl: Indien geen CSV-velden zijn geselecteerd, wordt een willekeurige gebruikersnaam gegenereerd.

en: Field Match
nl: Veld-match

en: New user: %name %email.
nl: Nieuwe gebruiker: %name %email.

en: File error: file '%old_filename' (%filename) could not be deleted.
nl: Bestandsfout: bestand '%old_filename' (%filename) kan niet worden verwijderd.

en: File '%old_filename' was deleted.
nl: Bestand '%old_filename' is verwijderd.

en: File has already been imported
nl: Bestand is reeds geïmporteerd

en: Could not find the csv file '%filename'
nl: Kan het CSV-bestand '%filename' niet vinden

en: Please add your file again.
nl: Voeg het bestand opnieuw toe.

en: Could not get data, the file '%filename' is either empty or has incompatible line endings.
nl: Kan gegevens niet vinden: het bestand '%filename' is leeg of heeft incompatibele regeleinden.

en: import users
nl: gebruikers importeren

en: Import users into Drupal from a CSV file.
nl: Importeer gebruikers in Drupal van een CSV-bestand.

en: Roles
nl: Rollen

en: Location
nl: Locatie

en: Performance
nl: Prestaties

en: '!name' is already in use by another settings template.
nl: '!name' is reeds in gebruik in een ander instellingentemplate.

en: Message Subject
nl: Onderwerp van het bericht

en: Email Format
nl: E-mailformaat

en: Plain Text
nl: Gewone tekst

en: Use if sending HTML formated email.
nl: Gebruik wanneer HTML geformateerde e-mail wordt gezonden.

en: Update Preferences
nl: Voorkeuren aanpassen

en: No Subscription
nl: Geen Inschrijving

en: Profile
nl: Profiel

en: Delimiter
nl: Scheidingsteken

en: Return
nl: Terugkeren

en: File Settings
nl: Bestandsinstellingen

en: Subscribed
nl: Ingeschreven

en: Errors
nl: Fouten

en: Remove Info
nl: Info verwijderen

en: Import or update users from a comma separated file (csv). Click 'Import' to start a new import.
nl: Gebruikers importeren of bijwerken met behulp van een 'Comma Separated Value' (CSV) bestand. Klik 'Importeer' om te beginnen.

en: Update Existing Users
nl: Bestaande gebruikers bijwerken

en: No Update
nl: Niet bijwerken

en: Replace Data
nl: Gegevens vervangen

en: Add Data
nl: Gegevens toevoegen

en: Check for new files
nl: Controleer op nieuwe bestanden

en: Name %sort
nl: Naam %sort

en: <strong>Errors:</strong> !total
nl: <strong>Fouten:</strong> !total

en: File '%filename' was uploaded using FTP and should be deleted manually once the import has been completed.
nl: Bestand '%filename' is met FTP geüploaded en moet handmatig worden verwijderd wanneer de import is beëindigd.

en: Import or update users from a comma separated file (csv).
nl: Gebruikers importeren of bijwerken met behulp van een komma-gescheiden bestand (CVS).

en: Settings for each import, and import setting templates.
nl: Instellingen voor import en importtemplates.

en: ID key of import or template.
nl: ID van import of template.

en: Label of import template, only used if this is an import template.
nl: Label van importtemplate; alleen gebruikt als dit een importtemplate is.

en: Name of file being used as source of data for import.
nl: Naam van het bestand gebruikt als bron voor import.

en: Original name of file being used as source of data for import.
nl: Oorspronkelijke naam van het bestand gebruikt als bron voor import.

en: Path to file being used as source of data for import.
nl: Pad naar het bestand dat gebruikt wordt als bron voor import.

en: Datestamp of when import was started.
nl: Datum wanneer de import is gestart.

en: Pointer to where test/import last finished.
nl: Pointer naar de plaats waar test/import is geëindigd.

en: Number of users processed by import.
nl: Aantal gebruikers verwerkt bij het importeren.

en: Number of users processed without errors.
nl: Aantal gebruikers verwerkt zonder fouten.

en: Settings for how data matches to Drupal fields.
nl: Instellingen om de gegevens te matchen met de Drupal-velden.

en: Roles to give imported users.
nl: Rollen toe te kennen aan geïmporteerde gebruikers.

en: Store of all other options for import. Most of the other settings in this table will be moved into here in future.
nl: Opslag van alle andere importopties. De meeste van de andere instellingen in deze tabel worden in de toekomst naar dit veld verplaatst.

en: Status of import, or whether it is an import template.
nl: Importeerstatus of dat het een importtemplate is.

en: Record of errors encountered during an import.
nl: Fouten die zich tijdens het importeren voordeden.

en: Data (matched to fields) for user that failed to import due to error.
nl: Gebruikergegevens (overeenkomend met velden) die niet geïmporteerd werden als gevolg van een fout.

en: Error(s) encountered for user that failed to import.
nl: Fout(en) tijdens het importeren van een gebruiker.

en: Affected: Profile fields.
nl: Gewijzigd: Profielvelden.

en: Affected: subscriptions.
nl: Gewijzigd: inschrijvingen.

en: Email Address*
nl: E-mailadres*

en: Affected: roles assigned to user.
nl: Gewijzigd: Rollen toegekend aan gebruiker.

en: Affected: password.
nl: Gewijzigd: wachtwoord.

en: Affected: user contact option.
nl: Gewijzigd: gebruiker contactoptie.

en: Welcome message to be sent to imported users. Leave blank to use the default !message. If an existing user account is updated no welcome email will be sent to that user. <strong>Note - if "Activate Accounts" option is enabled !login_url (one time login) will not work.</strong>
nl: Welkomstbericht dat worden verzonden naar geïmporteerde gebruikers. Laat leeg om de standaard !message te gebruiken. Als een bestaande account wordt bijgewerkt, wordt geen welkom e-mail verstuurd naar die gebruiker. <strong> Opmerking: als de optie 'Activeer Accounts'  is ingeschakeld zal !login_url (eenmalige login) niet meer werken. </strong>

en: no email
nl: geen e-mail

en: invalid email
nl: ongeldige e-mail

en: duplicate email
nl: dubbele e-mail

en: User accounts will not be visible to other users until their owner logs in. Select this option to make all imported user accounts visible. <strong>Note - one time login links in welcome emails will no longer work if this option is enabled.</strong>
nl: Selecteer deze optie om alle geïmporteerde gebruikeraccounts zichtbaar te maken. Gebruikersaccounts zijn standaard niet zichtbaar voor andere gebruikers tot de eigenaar inlogt. <strong>Let op: de eenmalige login-link in de welkom-e-mail werkt niet meer als deze optie is ingeschakeld. </strong>

en: Assign Role(s) To All Users
nl: Rol(llen) aan alle gebruikers toekennen

en: Select which role(s) all imported users should be assigned. The role 'authenticated user' is assigned automatically.
nl: Selecteer welke rol(len) alle geïmporteerde gebruikers moeten worden toegewezen. De rol 'geverifieerde gebruiker' wordt automatisch toegewezen.

en: Add New Roles
nl: Nieuwe rollen toevoegen

en: Create imported role(s) that are not found and assign it to the user, in addition to any role(s) selected above. Warning: incorrect roles will be created if the incoming data includes typos.
nl: Geïmporteerde rol(len) aanmaken die niet zijn gevonden en wijs deze toe aan de gebruiker, als aanvulling op de rol(len) die hierboven zijn geselecteerd. Waarschuwing: onjuiste rollen worden aangemaakt als de binnenkomende gegevens typefouten bevatten.

en: The following unrecognised roles were specified:
nl: De volgende onbekende rollen zijn opgegeven:

en: Affected: fields in Content Profile nodes.
nl: Gewijzigd: velden in Content Profile nodes.

en: Unknown error on saving the node: %node_data! Check watchdog logs for details.
nl: Onbekende fout bij het opslaan van de node:% node_data! Controleer de watchdog logs voor meer informatie.

en: Please enable %module module!
nl: Schakel de %module-module in!

en: Invalid country
nl: Ongeldig land

en: Province not found
nl: Provincie niet gevonden

en: Profile Settings
nl: Profielinstellingen
