User Import (6.x-4.1) - en to kn translation catalogue (36 entries)

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Unsubscribe
kn: ಚಂದಾದಾರತ್ವವನ್ನು ರದ್ದು ಮಾಡು

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: file
kn: ಕಡತ

en: Email Address
kn: ಇಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Contact
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: Save Settings
kn: ಸಂಯೋಜನೆಗಳನ್ನು ಉಳಿಸು

en: New user: %name %email.
kn: ಹೊಸ ಬಳಕೆದಾರ: %name %email.

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Performance
kn: ಕಾರ್ಯ ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Plain Text
kn: ಸರಳ ಪಠ್ಯ

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: Delimiter
kn: ಡಿಲಿಮಿಟರ್

en: Return
kn: ಹಿಂದಿರುಗು

en: Subscribed
kn: ಚಂದಾದಾರಗೊಳಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Errors
kn: ದೋಷಗಳು
