User Import (6.x-4.1) - en to ro translation catalogue (32 entries)

en: Next
ro: Următor

en: user
ro: utilizator

en: Delete
ro: Șterge

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Cancel
ro: Anulare

en: Unsubscribe
ro: Dezabonare

en: Available variables are:
ro: Variabilele disponibile sunt:

en: Message
ro: Mesaj

en: Password
ro: Parolă

en: none
ro: nimic

en: Settings
ro: Setări

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Update
ro: Actualizare

en: Subscriptions
ro: Abonări

en: Continue
ro: Continuare

en: Configure
ro: Configurează

en: Email
ro: email

en: Files
ro: Fișiere

en: file
ro: fisier

en: status
ro: stare

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Error
ro: Eroare

en: Options
ro: Opţiuni

en: Save Settings
ro: Salvați Setările

en: New user: %name %email.
ro: Utilizator nou: %name %email.

en: Roles
ro: Roluri

en: Location
ro: Locaţia

en: Performance
ro: Performanță

en: Profile
ro: Profil

en: Delimiter
ro: Delimitator

en: Errors
ro: Erori
