User Import (6.x-4.2) - en to eu translation catalogue (33 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: user
eu: erabiltzailea

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Unsubscribe
eu: Harpidetza kendu

en: Available variables are:
eu: Hemengo aldagai eskuragarriak:

en: Message
eu: Mezua

en: Password
eu: Pasahitza

en: none
eu: bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: Import
eu: Inportatu

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: Subscriptions
eu: Harpidetzak

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Email
eu: Eposta

en: Default Settings
eu: Ezarpen lehenetsiak

en: Files
eu: Fitxategiak

en: file
eu: fitxategia

en: status
eu: egoera

en: Email Address
eu: Helbide elektronikoa

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Error
eu: Errorea

en: Options
eu: Aukerak

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Roles
eu: Zereginak

en: Location
eu: Kokalekua

en: Performance
eu: Errendimendua

en: Message Subject
eu: Mezuaren gaia

en: Profile
eu: Profila
