User Import (6.x-4.2) - en to fil translation catalogue (19 entries)

en: Next
fil: Susunod

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Username
fil: Bansag

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Message
fil: Mensahe

en: Password
fil: Hudyat

en: none
fil: wala

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: edit
fil: wastuhin

en: Import
fil: Angkatin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Update
fil: Gawing bago

en: Configure
fil: Ayusin

en: Files
fil: Mga talaksan

en: status
fil: katayuan

en: Error
fil: Mali

en: Contact
fil: Pakikipag-ugnay

en: Roles
fil: Mga papel

en: Performance
fil: Pagsasakatuparan
