User Import (6.x-4.2) - en to sl translation catalogue (28 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: user
sl: uporabnik

en: Delete
sl: Izbriši

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Unsubscribe
sl: Odjavi me

en: Available variables are:
sl: Spremenljivke na voljo:

en: Message
sl: Sporočilo

en: Password
sl: Geslo

en: none
sl: nič

en: Settings
sl: Nastavitve

en: edit
sl: uredi

en: Import
sl: Uvozi

en: Save
sl: Shrani

en: Update
sl: Posodobitev

en: Subscriptions
sl: Naročniki

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Configure
sl: Nastavi

en: file
sl: datoteka

en: status
sl: stanje

en: Error
sl: Napaka

en: Options
sl: Možnosti

en: Contact
sl: Kontakt

en: New user: %name %email.
sl: Nov uporabnik: %name %email.

en: Roles
sl: Vloge

en: Location
sl: Mesto

en: Performance
sl: Hitrost delovanja

en: Profile
sl: Profil
