User Import (6.x-4.3) - en to oc translation catalogue (29 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: user
oc: utilizaire

en: Delete
oc: Suprimir

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Cancel
oc: Anullar

en: Available variables are:
oc: Las variablas disponiblas son  :

en: Test
oc: Testar

en: Message
oc: Messatge

en: Password
oc: Senhal

en: none
oc: pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: edit
oc: modificar

en: Import
oc: Importar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Continue
oc: Contunhar

en: Configure
oc: Configurar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Files
oc: Fichièrs

en: file
oc: fichièr

en: status
oc: estatut

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Options
oc: Opcions

en: Contact
oc: Contacte

en: New user: %name %email.
oc: Utilizaire novèl : %name %email.

en: Roles
oc: Ròtles

en: Location
oc: Emplaçament

en: Performance
oc: Performància

en: Profile
oc: Perfil
