User Import (6.x-4.3) - en to ta translation catalogue (30 entries)

en: Next
ta: அடுத்து

en: user
ta: பயனர்

en: Delete
ta: அழி

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Unsubscribe
ta: சந்தா விலக்க

en: Test
ta: சோதனை

en: Message
ta: செய்தி

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: none
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: edit
ta: மாற்று

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Save
ta: சேமி

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Continue
ta: தொடர்க

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Files
ta: கோப்புகள்

en: file
ta: கோப்பு

en: status
ta: நிலை

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Error
ta: பிழை

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Contact
ta: தொடர்பு

en: New user: %name %email.
ta: புதிய பயனர்: %name %email.

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Location
ta: இடம்

en: Performance
ta: செயல்திறன்

en: Profile
ta: சுயவிபரம்
